Arctic ventilátor P14 Pro Reverse A-RGB white (3ks balenie) ACFAN00328A
Kód: COACACFAN00328AW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Warranty 6 Years Operating Ambient Temperature 0–40 °C Dimensions 140 (L) x 140 (W) 30 (H) mm Net Weight 253 g Fan Specifications Fan Speed 400 -2650 rpm PWM Controlled 0 rpm below 5% PWM Airflow 98 cfm | 166.5 mł/h Static Pressure 5.1 mmH2O Fan Bearing Fluid Dynamic Bearing Typical Voltage 12 V DC Start Up Voltage 4 V DC Current 0.4 A Cable Length 400 mm + 80 mm Daisy-Chain Cable Connector 4-Pin Fan Plug + 4-Pin Socket RGB Specifications LEDs 12x A-RGB Gen2 LEDs Current | Voltage 0.40 A | 5 V DC Connector 3-Pin A-RGB Plug + 3-Pin SocketDodatočné parametre
| Kategória: | Káble, Redukcie, Doplnky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| EAN: | 4895265000782 |
| Rozmery ventilátora: | 140 x 140 mm |
| Kategória: | PC skrinky - príslušenstvo |
| Určenie: | Ventilátory do skriniek |
| MPN: | ACFAN00328A |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
