AOC MT IPS LCD WLED 23,8" 24G4ZRE - IPS panel, 1920x1080, 260Hz, HDMI, DP 24G4ZRE
Kód: 492123E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 5.4 kg |
| EAN: | 4038986183215 |
| Veľkosť displeja: | 23.8 |
| Záruka: | 3 |
| Použití: | Herní |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | VESA, G-Sync, HDR, Redukce blikání (flicker-free) |
| Rozhraní vstup: | DP, HDMI |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.4 |
| Doba odezvy (ms): | 1 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kontrast:1: | 1000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 260 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 3.31 |
| Energetická trieda: | E |
| Rozhranie: | Jack 3,5 mm výstup, HDMI, DisplayPort |
| MPN: | 24G4ZRE |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
