ACER NTB TravelMate P4 Spin 14 (TMP414RN-55-TCO-5574),Core Ultra 5 225U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel,W11P,Blue NX.BF8EC.003
Kód: 11295266E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.62 kg |
| EAN: | 4711721011324 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Veľkosť displeja: | 14, 14" - 14,9" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 225U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 17787 |
| Počet jader: | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.5 |
| TDP: | 15 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| MPN: | NX.BF8EC.003 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
