ACER NTB TravelMate P2 14 (TMP214-75-G3-TCO-565F),Ultra 5 125H,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11P,Gray NX.BQHEC.001
Kód: 11295227E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.52 kg |
| EAN: | 4711474729033 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Veľkosť displeja: | 14, 14" - 14,9" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 125H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 20449 |
| Počet jader: | 14 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.3 |
| TDP: | 28 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, MicroSD, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera, Čítačka pamäťových kariet |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | NX.BQHEC.001 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
