ACER NTB Nitro V 17 AI (ANV17-41-R1YM),Ryzen 7 260,17.3"FHD,16GB,512GB SSD,RTX 5050,Linux,Black NH.QYTEC.005
Kód: 11295315E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 4.06 kg |
| EAN: | 4711721042809 |
| Grafická karta: | NVIDIA, NVIDIA RTX 5050 |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 |
| Veľkosť displeja: | 17.3, 17" a viac |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Operačný systém: | Linux |
| Typ procesora: | AMD RYZEN AI 7 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 260 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 28185 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.8 |
| TDP: | 45 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 2.6 - 3 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | NH.QYTEC.005 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
