ACER NTB Nitro V 15 (ANV15-41-R7DV),Ryzen 5 6600H,15.6"FHD,16GB,512GB SSD,RTX 3050,W11H,Black NH.QPFEC.00P
Kód: 11295221E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 3.26 kg |
| EAN: | 4711474958907 |
| Grafická karta: | NVIDIA, NVIDIA RTX 3050 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 15.6, 15" - 16" |
| Veľkosť pamäte: | 16, 6 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Použití: | Herní |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 165 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Dedikovaná grafická karta, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| MPN: | NH.QPFEC.00P |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
