ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H),Kompanio Ultra 910,14"WUXGA,12GB,256GB UFS,Arm Imm,Chrome OS,Silver NX.JRHEC.005
Kód: 11295346E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.02 kg |
| EAN: | 4711721025574 |
| Veľkosť displeja: | 14, do 12" |
| Veľkosť pamäte: | 12 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Operačný systém: | Google Chrome OS |
| Typ procesora: | MediaTek |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | UFS |
| SSD Kapacita (GB): | 256 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| MPN: | NX.JRHEC.005 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
