ACER NTB Aspire Spin 14 (ASP14-52MTN-74W7),Core Ultra 7 155U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray NX.J3JEC.00F
Kód: 11295308E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.27 kg |
| EAN: | 4711721041505 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Veľkosť displeja: | 14, 14" - 14,9" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 155U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 16158 |
| Počet jader: | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.7 |
| TDP: | 15 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Dotykový displej, Podsvietená klávesnica, Dedikovaná grafická karta, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | NX.J3JEC.00F |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
