ACER NTB Aspire 14 (A14-51M-33LA),Core 3 100U,14"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Gray NX.KRWEC.00J
Kód: 11295327E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.51 kg |
| EAN: | 4711721049730 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 15.6, 14 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ procesora: | Intel Core 3 |
| Model procesoru: | Intel Core 3 100U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 12611 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.7 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.2 |
| TDP: | 15 |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | NX.KRWEC.00J |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
