43'' LED Samsung QH43C - UHD, 700cd, MI, 24/7 LH43QHCEBGCXEN
Kód: 20884229423A
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Crystal UHD Signage QH43C Přivítejte QHC – vůbec nejtenčí displej z řady profesionálních displejů Samsung UHD. Do vašeho podnikání přináší eleganci a zároveň na maximum využívá jemu dostupný prostor. Vylepšená interní řešení a intuitivní uživatelské rozhraní na domovské obrazovce usnadňují jeho používání. Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, efektivita a inovace v designu QHC vám pomohou mnohem snáze dosáhnout dalšího růstu. *Tenký design *Rovnoměrný rámeček *Středové otvory pro držáky VESA * 24/7 Typ obrazovky: VA Úhlopříčka [palce]: 43'' Rozlišení: 3 840 × 2 160 Jas [cd/m2]: 700 nit Kontrast: 4 000:1 Odezva [ms]: 8 ms Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178 Rozteč bodu [mm]: 0.245 Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Konektory: * HDMI vstup: 3 * DisplayPort vstup: 1 * Verze HDMI: 2 * Verze DisplayPort: 1.2 * Verze HDCP: 2.2 * USB: 2 * IR vstup: Ano * Audio výstup: Stereo Mini Jack * RS232 vstup: Ano * RS232 výstup: Ano * RJ45 vstup: Ano * WiFi: Ano * Bluetooth: Ano Napájení: AC 100 - 240 V 50/60 Hz Spotřeba [W]: 132 W Stand By režim [W]: 0,5 W Třída energetické náročnosti: G Montáž na zeď: 200 × 200 mm Barva: Černá Rozměry (ŠxVxH mm): 969,5 × 557,8 × 28,5 mm Hmotnost [kg]: 9,3 kg Záruka: 36 měs.Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| EAN: | 8806094977967 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,245 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 969,5 × 557,8 × 28,5 |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA štandard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 43 |
| Hmotnosť presná (kg): | 9,3 |
| Model: | QH43C |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Doba odozvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Spotreba energie (W): | 132 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelový rad: | Samsung |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 700 |
| Flicker Free: | Ne |
| MPN: | LH43QHCEBGCXEN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
