WOOX R4040-B, Smart Indoor PTZ Camera WiFi R4040B

Kód: SM WOO R4040-BAM
Značka: Woox
€32,16 €26,80 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia
Vnútorná HD kamera R4040 PTZ 360°. 360 ° rotačný a 104 ° vertikálny pohľad. Full HD rozlíšenie 1080p. Obojsmerný zvuk - so zabudovaným mikrofónom a reproduktorom vám Woox Smart Camera umožní zostať v kontakte s domovom odkiaľkoľvek prostredníctvom aplikácie WOOX Home. Získajte inteligentné výstrahy - inteligentná kamera PTZ WOOX má detekciu pohybu, technológiu rozpoznávania vzorov a funkciu inteligentného automatického sledovania.
Kompatibilné s TUYA platformou (žiarovky, spínače, kamery, senzory a iné..), ktoré môžete kombinovať, nájdete TU

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

-         360° rotačný a 104° vertikálny pohľad

-         Full HD rozlíšenie 1080p

-         Hovorte s obojsmerným zvukom - so zabudovaným mikrofónom a reproduktorom vám Woox Smart Camera umožní zostať v kontakte s domovom odkiaľkoľvek prostredníctvom aplikácie WOOX Home.

-         Získajte inteligentné výstrahy - inteligentná kamera PTZ WOOX má detekciu pohybu, technológiu rozpoznávania vzorov a funkciu inteligentného automatického sledovania.

-         Prispôsobte si upozornenia, aby ste dostávali iba upozornenia na veci, na ktorých vám záleží.

-         Nie je potrebný žiadny rozbočovač - funguje s akýmkoľvek 2,4 GHz smerovačom Wi-Fi bez potreby samostatného rozbočovača alebo platenej predplatnej služby

 

Inteligentná kamera "Pan/Tilt/Zoom" WOOX R4040 PTZ je navrhnutá tak, aby poskytovala zreteľné video v rozlíšení 1080p v okamihu, keď začnete streamovať, a umožní vám tak pripojenie k domovu kdekoľvek. Vďaka 360° otočeniu a 104 ° vertikálnemu pohľadu dokáže panoramatická kamera monitorovať každý uhol akejkoľvek miestnosti. Párujte s Echo Show / Echo Spot a Google Nest Hub, takže ho môžete ovládať pomocou hlasu, aj keď máte plné ruky.

 

Ovládanie PTZ

Posunutím obrazovky v aplikácii WOOX Home prstom diaľkovo ovládate otáčanie objektívu, aby ste získali najkomplexnejší pohľad na miesto, kde je nainštalovaná PTZ kamera R4040.

 

Detekcia pohybu, funkcia automatického sledovania

V aplikácii WOOX Home zapnete funkciu alarmu detekcie pohybu, aby ste dostali okamžité upozornenia vždy, keď kamera zistí objekt alebo osobu. Môžete tiež povoliť funkciu automatického sledovania v nastaveniach aplikácie WOOX Home kamery R4040 PTZ, aby bol objekt alebo osoba sledovaná a sledovaná.

 

Záznam

Videa a Obrázky v rozlíšení Full HD 1080p, ktoré vytvorila kamera R4040 PTZ, je možné ľahko uložiť do úložiska telefónu alebo môžete pridať kartu Micro SD do 128 GB do slotu pre kartu Micro SD v jednotke R4040 a ukladať záznamy na ňu alebo môžete použiť možnosť ich uloženia do cloudového úložiska Tuya (platená služba). Prehrávanie je možné vykonať pomocou aplikácie WOOX Home. Ochrana šifrovaním má zabezpečiť, aby sa vaše nahrávky nedostali do nesprávnych rúk.

 

Podpora obojsmerného zvuku

Vďaka zabudovanému mikrofónu a reproduktoru môžete zaistiť, že budete môcť pozerať a súčasne s ním hovoriť. Uskutočňujte rozhovory s ľuďmi alebo "zvieratami" na druhej strane.

 

Infračervené nočné videnie

IR Cut filter s automatickým prepínaním infračerveného nočného videnia až do 8 metrov. Ľahká inštalácia Kamery WOOX R4040 PTZ, môžete ju nainštalovať tromi rôznymi spôsobmi, na plocho; na rovnom povrchu ako stôl; na stenu pomocou dodaných skrutiek, priskrutkujte spodnú dosku k stene; Na strop priskrutkujte spodnú dosku k stropu. Kamkoľvek  je  kamera namontovaná upraví si s aplikáciou WOOX Home automaticky svoju polohu a záznamy.

  

Balenie obsahuje

Inteligentná kamera PTZ

Kábel USB

Návod na použitie

Montážna konzola

Adaptér

Skrutky

Bezpečnostná nálepky

          

Základné parametre

Napájanie: DC 5V / 1A (napájací adaptér je súčasťou balenia)

Rozlíšenie: 1920x1080P

IR vzdialenosť: až 7 metrov

Uhol pohľadu: 360° otočný a 104° vertikálny pohľad

Zvukový vstup: Zabudovaný mikrofón

Zvukový výstup: Zabudovaný reproduktor

Dvojsmerný zvuk: Áno

Detekcia pohybu: Áno

karty Micro SD: Max. 128 GB (nie je súčasťou balenia)

Bezdrôtové pripojenie: 802.11 b / g / n 2,4 GHz WiFi

Pracovná teplota: -10- 45

Pracovná vlhkosť: 0-95% RV, bez kondenzácie

Rozmery: 74x74x107mm

Dodatočné parametre

Kategória: Smart doplnky
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.2 kg
MPN: R4040B

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: