Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 10m, OS2
59.92

Cena: 59,92 €

Cena bez DPH: 49,93 €

Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 5,99 a potom 10 x po 5,99.

Vložiť do košíka
Záruka: 24 mesiacov
Aktuálne nedostupné. Informujte sa u predajcu na dostupnosť tovaru.

Odkaz na stránku výrobcu
Part No.: 1404



Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 10m
edisweb2_monitor