Optický patchkabel duplex SC/APC-SC 9/125um SM 2m, OS2
8.8

Cena: 8,80 €

Cena bez DPH: 7,33 €

Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 0,88 a potom 10 x po 0,88.

Vložiť do košíka
Záruka: 24 mesiacov
Aktuálne nedostupné. Informujte sa u predajcu na dostupnosť tovaru.

Part No.: 1451




PŘEHLED

SC/APC-SC optický patch cord 09/125 2m
edisweb2_monitor