Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM, 15m, OM1
18.7

Cena: 18,70 €

Cena bez DPH: 15,58 €

Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 1,87 a potom 10 x po 1,87.

Vložiť do košíka
Záruka: 24 mesiacov
Aktuálne nedostupné. Informujte sa u predajcu na dostupnosť tovaru.





Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/125um MM 15m
edisweb2_monitor