Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE, Long Reach, AXM763
366.32

Cena: 366,32 €

Cena bez DPH: 305,27 €

Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 36,63 a potom 10 x po 36,63.

Vložiť do košíka
Záruka: 24 mesiacov
Tovar dostupný do 24 - 48hod. pri objednaní do 16:00hod. Pri objednávke kuriérom príde ku vám do 2-4 pracovných dní.

Odkaz na stránku výrobcu
Part No.: AXM763-10000S



* Adds 10 Gigabit Ethernet “Long Reach Multimode” fiber connectivity
* Fits into built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM73xxS / GSM72xxPS as well as AX743 Module
* Drive 10 Gigabit Ethernet up to 220m distances with legacy 62.5/125µm multimode fiber

10 Gigabit Ethernet LRM “long reach multimode” fiber connectivity (802.3aq standard)
LC duplex connector
Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM73xxS / GSM72xxPS
Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter Module AX743
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 220 m distances with legacy 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 260 m distances with 50/125µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
5-year warranty
edisweb2_monitor