V stredu 8.7.2020 bude predajňa z technických príčin otvorená len do 15:00
Lenovo FC/SAN Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable
50.40

Cena: 50,40 €

Cena bez DPH: 42,00 €

Cena pre registrovaných: 44,06 €
Cena bez DPH: 36,72 €
Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 5,04 a potom 10 x po 5,04.

Vložiť do košíka
Záruka: 24 mesiacov
Tovar dostupný do 24 - 48hod. pri objednaní do 16:00hod. Pri objednávke kuriérom príde ku vám do 2-4 pracovných dní.

Part No.: 00MN505



Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable
  • Druh príslušenstva:

    Iné

edisweb2_monitor