HPE 5M Single-Mode LC/LC FC Cable
83.1

Cena: 83,10 €

Cena bez DPH: 69,25 €

Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 8,31 a potom 10 x po 8,31.

Vložiť do košíka
Záruka: 24 mesiacov
Aktuálne nedostupné. Informujte sa u predajcu na dostupnosť tovaru.

Part No.: AK346A



HP 5m Single-Mode LC/LC Fibre Channel Cable


Typ kabelu:
Fiber Patch Cable

Rychlost dat:
100 Mbps až 10Gbps

Konektor 1:
Duplex LC

Konektor 2:
Duplex LC

Délka:
5m

Drát:
OS1 9/125
  • Druh príslušenstva:

    Iné

edisweb2_monitor