GEMBIRD CFO-STSC-OM2-2M Gembird optický patch kábel ST-SC duplex MM 50/125 OM2 oranžový 2m
5.77

Cena: 5,77 €

Cena bez DPH: 4,81 €

Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 0,58 a potom 10 x po 0,58.

Vložiť do košíka Záruka: 24 mesiacov
Aktuálne nedostupné. Informujte sa u predajcu na dostupnosť tovaru.

Odkaz na stránku výrobcu
Part No.: CFO-STSC-OM2-2M



  • Farba:

    oranžová

  • Hmotnosť:

    0.044 kg

edisweb2_monitor