GEMBIRD CFO-SCSC-OM2-5M Gembird optický patch kábel SC-SC duplex MM 50/125 OM2 oranžový 5m
6.89

Cena: 6,89 €

Cena bez DPH: 5,74 €

Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 0,69 a potom 10 x po 0,69.

Vložiť do košíka Záruka: 24 mesiacov
Aktuálne nedostupné. Informujte sa u predajcu na dostupnosť tovaru.

Odkaz na stránku výrobcu
Part No.: CFO-SCSC-OM2-5M



  • Farba:

    oranžová

  • Hmotnosť:

    0.088 kg

edisweb2_monitor