GEMBIRD CFO-LCST-OM2-10M Gembird optický patch kábel LC-ST duplex MM 50/125 OM2 oranžový 10m
8.26

Cena: 8,26 €

Cena bez DPH: 6,88 €

Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 0,83 a potom 10 x po 0,83.

Vložiť do košíka Záruka: 24 mesiacov
Aktuálne nedostupné. Informujte sa u predajcu na dostupnosť tovaru.

Odkaz na stránku výrobcu
Part No.: CFO-LCST-OM2-10M



  • Farba:

    oranžová

  • Hmotnosť:

    0.156 kg

edisweb2_monitor