Do 3.9.2017 bude predajňa v sobotu zatvorená
Edimax 100BaseEX SFP MiniGBIC LC SM module, 1310nm, 60km, 100Base-EX /LR1/L1.1
70.93

Cena: 70,93 €

Cena bez DPH: 59,11 €

Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 7,09 a potom 10 x po 7,09.

Vložiť do košíka
Záruka: 24 mesiacov
Tovar dostupný na objednávku. Informujte sa u predajcu na dostupnosť tovaru.

Part No.: MG-B100S6



Táto stránka využíva cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies.
edisweb2_monitor