Edimax 1000BaseSX+ SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm,2km, 1000Base-SX+/MLX1/SX2
101.04

Cena: 101,04 €

Cena bez DPH: 84,20 €

Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 10,10 a potom 10 x po 10,10.

Vložiť do košíka
Záruka: 24 mesiacov
Tovar dostupný na objednávku. Informujte sa u predajcu na dostupnosť tovaru.

Part No.: MG-1000AMB



Táto stránka využíva cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies.
edisweb2_monitor