Edimax 1000BaseSX+ SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm,2km, 1000Base-SX+/MLX1/SX2
96.29

Cena: 96,29 €

Cena bez DPH: 80,24 €

Cenový vývoj
Možnosť nákupu aj na splátky.
Napr. teraz 9,63 a potom 10 x po 9,63.

Vložiť do košíka
Záruka: 24 mesiacov
Skladom do 24 - 48h pri objednaní do 16:00. Tento tovar bude následujúci pracovný deň na predajni Horný Val v Žiline. Pri objednávke kuriérom príde ku vám do 2-4 pracovných dní.

Part No.: MG-1000AMB



Táto stránka využíva cookies. Používaním tejto stránky súhlasíte s používaním cookies.
edisweb2_monitor