Keline optický duplex kabel, MM 50/125, OM5, LC/LC, LSOH, 10m POM5D-LCLC-100

Kód: SKOEM-DLCLC-5012510M-OM5BS
Značka: Keline
€57,49 €47,91 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

OEM opt. duplex kabel, MM 50/125, OM5, LC/LC, LSOH, 10m

Dodatočné parametre

Kategória: Káble, Redukcie
Záruka: 744 dní
Hmotnosť: 0.2 kg
Typ: Ostatné, Kábel
Typ konektoru A: optický LC
Tienenie: Áno
Kategória: Optika
Dĺžka kábla [m]: 10
Typ jadra: Optika - MM
Typ konektoru B: optický LC
Typ kábla: Patch kábel
MPN: POM5D-LCLC-100

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: