KARCHER VC 6 Cordless ourFamily Ext, Aku vysávač 1.198-674.0

Kód: ZAH KAR 1.198-674.0AM
Značka: KARCHER
€333,90 €278,25 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
KÄRCHER VC 6 Cordless ourFamily EXTRA, Stojací akumulátorový vysávač (1.198-674.0) - Plne vybavený všestranný vysávač: VC 6 Cordless ourFamily Extra bezvreckový vysávač má celý rad príslušenstva, ktoré vás zbaví náročnej práce so samostatne stojacou parkovacou stanicou. Všestranná prevádzka vďaka rozsiahlej škále príslušenstva: VC 6 Cordless ourFamily Extra je dokonale vybavený pre každú úlohu požadovanú od vysávača. Poskytuje maximálne pohodlie s dobou prevádzky až 50 minút. Vďaka 250-wattovému motoru BLDC je vysávanie bez námahy, či už ide o čistenie celého domu alebo upratovanie malých rozliatych kvapalín. Motorizovaná podlahová hubica s LED osvetlením vysáva rovnako dôkladne na tvrdých podlahách ako na kobercoch.

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Všestranná prevádzka vďaka rozsiahlej škále príslušenstva: VC 6 Cordless ourFamily Extra je dokonale vybavený pre každú úlohu požadovanú od vysávača. Poskytuje maximálne pohodlie s dobou prevádzky až 50 minút. Vďaka 250-wattovému motoru BLDC je vysávanie bez námahy, či už ide o čistenie celého domu alebo upratovanie malých rozliatych kvapalín. Motorizovaná podlahová hubica s LED osvetlením vysáva rovnako dôkladne na tvrdých podlahách ako na kobercoch. K dispozícii je tiež motorizovaná mini turbo kefa na čalúnený nábytok a matrace. Pre väčšie pohodlie viete vyprádzniť nádoby na prach len 1 kliknutím, funkciu Boost pre extra sací výkon, ergonomický dizajn pre ľahký prístup pod nábytok, trojúrovňový indikátor batérie a nízkohlučné vysávanie. Tlačidlo uzamknutia odstraňuje potrebu neustáleho podržania tlačidla napájania. Jeho nízka hmotnosť znamená, že zariadenie môže byť použité aj ako kompaktný ručný vysávač. Rozsah dodávky zahŕňa LED štrbinovú hubicu pre tmavé rohy a zákutia, mäkkú kefu na nábytok 2 v 1, nástroj na čistenie filtra, ako aj druhý náhradný filter a voľne stojacu parkovaciu stanicu s funkciou uloženia príslušenstva a nabíjania.

 

Vyladená technológia

Výkonná 25,2 V batéria, dokonale zladená s aktívnou podlahovou hubicou. Optimalizovaná doba chodu 50 minút v normálnom režime. 250 W motor, aktívna podlahová hubica, Power Lock a 3-stupňový bezvreckový filtračný systém.

 

Prakticky navrhnutý filtračný systém

3-stupňový filtračný systém s cyklónovým filtrom, prívodom vzduchu a hygienickými filtrami HEPA. Jednoduché vyprázdnenie filtra jedným kliknutím.

 

Ďalšie príslušenstvo pre ďalšie oblasti použitia

Čalúnený nábytok alebo úzke zákutia sa ešte ľahšie čistia pomocou ďalších trysiek, ako je mini turbo kefa a LED štrbinová hubica. Motorizácia mini turbo kefy a osvetlenie LED štrbinovej hubice zaisťujú lepšie odstraňovanie a detekciu nečistôt. Samostatne stojaca nabíjacia stanica eliminuje potrebu montáže nabíjacej stanice na stenu.

 

Základné parametre

Zariadenie napájané z batérie      

Hladina akustického výkonu (dB(A))         < 78

Objem nádoby (ml)  800

Typ batérie    Lítium-iónová batéria

Napätie (V)    25,2

Dĺžka prevádzky na jedno nabitie akumulátora (/min)    Normálny režim: / Približne 50 Boost režim: / Približne 11

Doba nabíjania batérie so štandardnou nabíjačkou (min) 235

Hmotnosť bez príslušenstva (kg)    2,6

Hmotnosť vrátane obalu (kg)         10,2

Rozmery (d x š x v) (mm)  235 x 266 x 1130

 

Balenie obsahuje

Batéria: 25,2 V / 2,5 Ah batéria (1 ks)

HEPA filter: HEPA 12 filter (EN 1822:1998)

Filter nasávania vzduchu: 2 Kus(y)

Nástroj na čistenie filtra

Veľká univerzálna podlahová hubica s LED

Mini turbo kefa

LED - Štrbinová hubica

Hubica na nábytok 2 v 1

Sacia trubica: Kov

Samostatne stojaca parkovacia stanica s funkciou nabíjania

 

Výbava

Vložka softgrip na rukoväti

Bezvreckový filtračný systém

Regulácia výkonu: s 2 úrovňami výkonu

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné vysávače
Záruka: 24
Hmotnosť: 10.2 kg
MPN: 1.198-674.0

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: