HP Wireless Pavilion 600 – KEYBOARD – španělská 4R184AA#BCM

Kód: 1458709E
Značka: HP INC.
€39,20 €32,67 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
S bezdrôtovou klávesnicou môžete získať všetko, čo chcete – pohodlie, produktivitu, spoľahlivosť aj štýl. Prispôsobte funkcie viac ako 20 klávesov[1], aby ste pracovali rýchlejšie a inteligentnejšie. Je vyrobená z materiálov z trvalo udržateľných zdrojov[2] a tiež sa ľahko udržiava čistá a hygienická[3].

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Programovateľná bezdrôtová klávesnica HP 450

Parametre

Minimálne požiadavky na systémPort USB Type-A
Hardvérová kompatibilitaKompatibilné s počítačmi s dostupným portom USB-A.
Rozmery (š x h x v)428,22 x 115,47 x 18,06 mm
Hmotnosť0,43 kg
ZárukaObmedzená záruka 2 roky
Obsah baleniaBezdrôtová klávesnica; Hardvérový kľúč USB; 2 batérie typu AAA; Stručná úvodná príručka; Záručný list; Karta R.E.D. (iba EMEA)
Krajina pôvoduVyrobené v Číne
Poznámka [01][1] Vyžaduje softvér HP Accessory Center (HPAC). Softvér HPAC je dostupný na bezplatné stiahnutie z obchodu Microsoft Store alebo Apple Store.
Poznámka [02][2] Percento obsahu recyklovaného plastu je založené na definícii stanovenej v norme IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Klávesnica obsahuje 62 % recyklovaných plastov od spotrebiteľov.
Poznámka [03][3] Vybrané utierky pre domácnosť možno bezpečne používať až na 1 000 čistení programovateľnej bezdrôtovej klávesnice HP 450. Dezinfekčné postupy nájdete v pokynoch výrobcu utierok. Príručku čistenia produktov HP s utierkami testovanými spoločnosťou HP nájdete v dokumente Ako dezinfikovať zariadenie HP (http://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=4AA7-7610ENW).
Poznámka [04][4] Battery life is an estimate and varies depending on many factors, including number of active, idle and asleep hours of use, number of applications running, environmental conditions and features used; actual battery life will vary with usage and environmental condition. The maximum capacity of battery will naturally decrease with time and usage.
Právne vyhláseniaSkutočný produkt môže byť iný ako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informácie uvedené v tomto dokumente sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Jediné záruky, ktoré sa vzťahujú na produkty a služby HP, sú záruky uvedené v záručných dokumentoch dodaných s príslušnými produktami a službami. Žiadne informácie nemožno považovať za dodatočnú záruku. Spoločnosť HP nenesie žiadnu zodpovednosť za technické ani redakčné chyby či nedostatky v tomto dokumente. Windows je registrovaná ochranná známka alebo ochranná známka spoločnosti Microsoft Corporation v USA a iných krajinách. Všetky ďalšie ochranné známky sú majetkom príslušných vlastníkov.

Poznámky

Právne upozornenie

Dodatočné parametre

Kategória: Klávesnice drôtové
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Hmotnosť: 0.64 kg
Typ klávesnice: Membránová
Rozhranie klávesnice: Bezdrôtové
Lokalizácia klávesnice: CZ/SK
MPN: 4R184AA#BCM

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: