GIGASET DESK 200, Telefónny prístroj, biely S30054-H6539-R602

Kód: S30054-H6539-R602AM
Značka: GIGASET
€22,57 €18,81 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
19.4.2024
Možnosti doručenia
GIGASET DESK 200, Telefónny prístroj, biely (S30054-H6539-R602) - Analógový telefón, Priestorovo úsporný, káblový stôl a nástenný telefón, úspora miesta vďaka obzvlášť úzkemu dizajnu, jednoduchá montáž na stenu, napájanie cez telefónnu linku, nie je potrebné samostatné napájanie, desať tlačidiel rýchlej voľby, kompatibilné s načúvacími prístrojmi, znova vytočiť, LED signalizácia hovoru, vhodné pre prevádzku s telefónnymi systémami, DTMF / pulzné vytáčanie nastaviteľné, nastaviteľná funkcia blesku

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Gigaset DESK 200 spája najdôležitejšie telefónne funkcie s mimoriadne tenkým a kompaktným dizajnom. Je preto vhodný ako priestorovo úsporný stolný telefón, prípadne ho možno rýchlo a jednoducho namontovať na stenu. Gigaset DESK 200 je možné pripojiť k pevnej sieti alebo použiť ako súčasť internej telefónnej siete doma alebo v kancelárii.

 

Napájanie cez telefónnu linku

Gigaset DESK 200 nevyžaduje samostatný napájací zdroj; napájanie sa dodáva priamo cez telefónnu linku. Uvedenie do prevádzky je preto obzvlášť jednoduché: pripojte Gigaset DESK 200 k telefónnej zásuvke (verejná sieť, pobočková ústredňa alebo brána) ? a telefón je pripravený na použitie.

 

Optická a akustická signalizácia hovoru

Melódiu a hlasitosť Gigaset DESK 200 možno pohodlne nastaviť. Na výber sú tri rôzne melódie, ktoré možno nastaviť na tri rôzne úrovne hlasitosti. Optická signalizácia hovoru pomocou LED na slúchadle navyše pomáha zabezpečiť, že žiadny hovor nezmeškáte ani v mimoriadne hlučnom prostredí. Ak chcete mať svoj pokoj a pohodu, zvonenie sa dá aj vypnúť. Prichádzajúce hovory sú potom indikované iba vizuálne.

 

Rýchle voľby

Ako rýchle voľby je možné uložiť až desať telefónnych čísel, čo vám umožní rýchlo sa spojiť s ľuďmi, s ktorými často hovoríte. Čísla rýchlej voľby sú uvedené na priloženej papierovej vložke a sú tak vždy po ruke. Vďaka praktickej funkcii opakovaného vytáčania môžete stlačením jediného tlačidla okamžite pokračovať v poslednom hovore. Potrebujete sa s niekým v miestnosti porozprávať a nechcete, aby to počula osoba na druhom konci linky? Podržte hovor na linke a stlačte tlačidlo stlmenia. Týmto spôsobom vás už nebude počuť na telefóne. Ďalšia dôležitá funkcia pre každého so sluchovým postihnutím: Gigaset DESK 200 je kompatibilný s načúvacími prístrojmi.

 

Základné parametre

Pripojenie:     Analógové

Počet telefónnych čísel (analógové):        1

Súbežné hovory (analógové):        1

Tlačidlá priamej voľby na základni: 10

Optická signalizácia hovoru: LED blikajúce svetlo

Počet zvonení:         3

 

Rozmery

Slúchadlo, V x Š x H v mm: 47 x 51 x 197

Základňová stanica, V x Š x H v mm:      57 x 80 x 208

Základná stanica, hmotnosť v g:    352

 

Obsah balenia         

1x Stolný telefón

1x telefónny prepojovací kábel

1x Krátka používateľská príručka

1x Sprievodca pripojením slúchadla

.

Dodatočné parametre

Kategória: Stolné telefóny
Záruka: 24
Hmotnosť: 1 kg
MPN: S30054-H6539-R602

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: