GENIUS GX GAMING Scorpion K8, Herná klávesnica 31310001403

Kód: KLAV GEN 31310001403AM
Značka: GENIUS
€21,42 €17,85 bez DPH
Na sklade
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
Genius GX GAMING Scorpion K8 - Špičková herná klávesnica s profesionálnym dizajnom ponúka programovateľné funkčné klávesy a LED podsvietenie v siedmich rôznych farbách. Samozrejmosťou je funkcia Anti-ghosting , ktorá umožňuje stlačenie až 19 klávesov súčasne bez obmedzenia funkčnosti. Pripojenie klávesnice je možné jednoducho realizovať cez 1,5 m dlhý USB kábel. Softvér pre správu a individuálne nastavenie setu SmartGenius pre Windows a pre iOS .

Detailné informácie

Bezplatné parkovanie
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.
Profesionálne služby
Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.

Podrobný popis

Pripojenie cez USB

Klávesnicu pripojíte k svojmu počítaču pomocou 1,5 metra dlhého kábla, ktorý je zakončený USB konektorom. Na prístroji sa nachádzajú klasické aj programovateľné klávesy, ktorým môžete priradiť často používané funkcie. Vďaka funkcii Anti-ghosting zvládne klávesnica rozpoznať až 19 súčasne stlačených tlačidiel, aby ste o žiadny dôležitý povel neprišli. Na navodenie jedinečnej a intenzívnej hernej atmosféry a ešte lepšie ponorenie do deja si aktivujte farebné podsvietenie.

 

Anti-ghosting

Každý hráč veľmi dobre vie, že v zápale hry nie je výnimkou, keď stlačíte viac klávesov naraz. Klávesnica s funkciou Anti-ghosting vám však bude oporou a splní všetky povely, ktoré jej dáte. Môžete naraz stlačiť až 19 klávesov bez toho, aby ktorýkoľvek z nich zostal ignorovaný.

 

Programovateľné klávesy

Horný rad klávesov si ľahko naprogramujete na často používané funkcie a povely. V hre tak budete mať všetko potrebné dostupné stlačením jediného tlačidla, aby ste získali pred súpermi jasnú výhodu a mohli oslavovať pocit zaslúženého víťazstva.

 

Nastavenie profilu

Uložte si vlastný profil s požadovaným nastavením a pri ďalšej hre už nestrácajte čas opakovaným zadávaním všetkých údajov. Z cloudu Genius si môžete vybrať optimalizované nastavenie pre väčšinu najčastejších herných aplikácií.

 

Podsvietenie

Dodajte svojej hernej zábave štýl a šmrnc. Aktivujte podsvietenie klávesnice a rozsvieťte miestnosť nádhernými farbami, ktoré vám pomôžu ponoriť sa do deja hry naplno.

 

Základné parametre

česko-slovenské rozloženie klávesov

možnosť naprogramovania funkcií klávesov

štýlové podsvietenie na navodenie správnej atmosféry

Anti-ghosting až na 19 súčasne stlačených klávesov

pripojenie USB kábel dĺžka 1,5m

rozmery 441 × 137 × 40 mm

Hmotnosť 835,5 g

 

Dodatočné parametre

Kategória: Klávesnice drôtové
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.3 kg
MPN: 31310001403

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: