ASUS ExpertBook B3 Flip i5-1135G7/16GB/512GB SSD/14" FHD/IPS/W10P/Black B3405CVA-LY0075X
Kód: NBAS-B3405CVA-LY0075XRW
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Model: ASUS ExpertBook B3 / len poskodeny roh krbice - len papier!! len karton krabice, tovar s plnou zarukou Asus. Operačný systém: Windows 11 Pro Procesor: Intel Core i3-1315U (6 jadier - 2P + 4E, 8 vlákien, P-core 1,2/4,5 GHz, E-core 0,9/3,3 GHz, 10 MB cache) Neurálny procesor: Intel® AI Boost Pamäť: 16GB DDR5 SO-DIMM Pevný disk: 512GB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD Rozširujúce sloty pevného disku: 1x M.2 SSD Optická mechanika: nie Čítačka čipových kariet: áno Displej: 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 antireflexné IPS, LED podsvietenie, 300 nitov, 60Hz, 45% NTSC Grafická karta: Integrovaná Intel Iris/Intel UHD Graphics Audio: Audio by Dirac; mikrofón Web kamera: 1080p FHD s IR Polohovacie zariadenie: Touchpad Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: nie Čítačka odtlačkov prstov: áno kláves Copilot armádny štandard MIL-STD 810H certifikácia TCO Sieť: GbE Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6E 802.11ax 2*2 + Bluetooth® 5.4) WWAN (podpora 4G LTE) Porty USB: 2x USB 3.2 Gen 1 typu A 2x USB 3.2 Gen 2 typu C s podporou zobrazenia/napájania (Power Delivery) Ďalšie porty: 1x HDMI 2.1 TMDS 1x 3,5mm kombinovaný audio konektor 1x RJ45 Gigabit Ethernet 1x čítačka microSD kariet 1x čítačka čipových kariet 1x slot pre SIM kartu 1x bezpečnostný slot Kensington Nano (6x2,5mm) Batéria: 50Wh, 3S1P, trojčlánková Li-pol Napájanie: 65W AC, USB-C Farba: šedá (Gentle Grey) Rozmery: 315,1 x 226,8 x 18,9-19 mm Hmotnosť: 1,47 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 2.52 kg |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Procesor: | Intel i5 |
| Veľkosť displeja: | 14", 14" - 14,9" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Farba: | Šedá |
| VGA: | Nie |
| Vlastnosti displeja: | Antireflexný |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Kategória: | Notebooky |
| Počet osadených slotov: | 0 |
| Typ procesora: | Intel Core i3 |
| Numerická klávesnica: | Nie |
| Pomer strán: | 16:10 |
| Webkamera: | Áno |
| Technológia displeja: | IPS |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ úložiska: | SSD |
| Určenie: | Kancelársky |
| Typ HDD: | Bez HDD |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| MPN: | B3405CVA-LY0075X |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
