ACER NTB Aspire Go 17 (AG17-31P-3040),Core 3 N355,17.3"FHD,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,Linux,Gray NX.J8ZEC.004
Kód: 11295303E
Bezplatné parkovanie
Potrebné nahlásiť ŠPZ vopred.

Profesionálne služby
Inštalácie, servis a poradenstvo.

Rýchle dodanie
Doručenie objednávky do 24-48h.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| EAN: | 4711721026489 |
| Grafická karta: | Intel® Graphics |
| Veľkosť displeja: | 17.3, 17" a viac |
| Veľkosť pamäte: | 8 |
| Operačný systém: | Linux |
| Typ procesora: | Intel Core 3 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 2.1 - 2.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Typ baterie: | Li-Ion |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | NX.J8ZEC.004 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
